4 тур

Статистика турніру: 24 ігор, 205 голів, у середньому 8,54 гола на гру, результативних ігор (понад 3 голи на гру) - 23 (95,83%), безгольових ігор - 0 (0%), результати, які зустрічаються найчастіше - 4:1 (3 рази або 12,5%)

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ ПІСЛЯ ЧЕТВЕРТОГО ТУРУ

РЕЙТИНГ КОМАНД

(розраховано програмою "Футбольні чемпіонати" © ZfAN)

Цими вихідними відбулися чергові два тури Кубка Бізнес-ліги “ОГО” з міні-футболу. За один тур до фінішу групового турніру у боротьбі за першість у групах розгорнулася неабияка інтрига. На дві путівки до чвертьфіналу в одній групі претендують три, а в другій аж чотири команди.

У групі А визначився одноосібний лідер. Ним стала команда “Рівне-112”, яка до двох стартових перемог додала ще дві — 9:2 над “Епіцентром” та 4:1 над прямим конкурентом - “Славутичем”. Хоча у цьому матчі рахунок до 38-ї хвилини був нічийним — 1:1. “Славутич” відчайдушно намагаючись забити другий гол, раз за разом порушував правила. Фол на 38 хвилині виявився шостим і “Рівне-112” з десятиметрового удару вийшов уперед. Далі були ще два фоли і два голи.

Серед інших результатів цієї групи варто відзначити перемогу “Фарт-сервіса” над “Джинс-класіком” 19:2. Цей матч став найрезультативнішим у турнірі. Причина такої зливи м'ячів — відсутність у “Джинса” основного воротаря команди. Двоє польових гравців, що почерзі підміняли кіпера зі своїм завданням не впорались.