"Комфорт-Сервіс" переміг у перенесеній грі 5 туру

Post date: Jan 5, 2018 2:07:22 PM

У четвер, 4 січня, відбувся один з перенесених поєдинків 5 туру відкритого Чемпіонату міста Рівне з футзалу, в якому зустрічався один з претендентів на перемогу у турнірі - "Комфорт-Сервіс" - та середнячок - "Квартал".

В підсумку, "комфортівці" здобули свою шосту перемогу у Чемпіонаті міста і наблизилися до "Славії", яка посідає перше місце у турнірній таблиці зі 100%-показником. Щоправда, чергові три очки далися "Комфорт-Сервісу" нелегко, адже наприкінці зустрічі рахунок у поєдинку був нічийний - 2:2. Аби схилити шальки терезів на свою користь "Комфорту" довелося в заключні хвилини випустити на поле п'ятого польового гравця замість голкіпера. Цей хід виправдав себе - "комфортівці" провели третій м'яч, а коли вже "Квартал" пішов ва-банак з п'ятьма гравцями на майданчику, забили четвертий гол і встановили остаточний рахунок у цій зустрічі - 4:2.

Щоправда, турнірні здобутки "Комфорт-Сервіс" можуть бути зневільовані поведінкою їх керівництва за межами спортивного майданчику. Адже ця команда залишилася єдиною, яка не оплатила повністю заявковий внесок для участі у Чемпіонаті міста. у п'ятницю, 5 січня, з цього питання було проведене засідання суддівської колегії змагань, на якому було прийняте рішення дискваліфікувати команду "Комфорт-Сервіс" і анулювати результати всіх поєдинків за її участю у випадку відсутності оплати заявки у повному розмірі до початку 8 туру Чемпіонату, який відбудеться у понеділок, 8 січня.

Турнірна таблиця Чемпіонату міста Рівне з футзалу після 7 туру.

Шахматка Чемпіонату міста Рівне з футзалу після 7 туру.