5 тур

Статистика турніру: 30 ігор, 254 гола, у середньому 8,47 гола на гру, результативних ігор (понад 3 голи на гру) - 29 (96,67%), безгольових ігор - 0 (0%), результати, які зустрічаються найчастіше - 4:1 та 3:2 (по 3 рази або 10%)

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ ПІСЛЯ П'ЯТОГО ТУРУ

РЕЙТИНГ КОМАНД

(розраховано програмою "Футбольні чемпіонати" © ZfAN)

За день до Великодня у міні-футбольному Кубку Бізнес-ліги “ОГО” був зіграний останній тур групового турніру змагань. Боротьба вийшла запеклою та емоційною, проте сенсаційних результатів тур не приніс.

Минулорічний чемпіон “Рівне-112” ще у четвертому турі забезпечив собі перше місце у групі “А”, але це аж ніяк не вплинуло на переможний настрій команди і дарувати очок супернику, “Джинс-класіку”, чемпіони не стали. Перемога 8:2 стала п'ятою поспіль, тож у підсумку “Рівне-112” — єдина команда, що здобула максимум очок на турнірі.

“Славутич” упевнено розібрався з “Епіцентром” (6:0) і чекав осічки конкурента — “Фарт-сервіса”, що могла принести “пивній команді” омріяне друге місце. Але фарт від “Фарт-сервіса” не відвернувся і команда із рахунком 7:3 переграла аутсайдера “Квартал”.

Лідер групи “Б” — “ВестМеталГруп” — ледь не оступився у матчі із “Спорт-лайфом”. Отямилися “металісти” лише за рахунку 0:2 на користь суперника і буквально за мить рахунок був уже нічийним — 2:2. Далі “ВестМеталГруп” узяв гру під свій контроль, і довів матч до перемоги — 6:3.

За другу пряму путівку до чвертьфіналу відчайдушно боровся “ПриватБанк”. Номінальні господарі майданчика, пропустивши першими, зуміли і рахунок зрівняти і вперед вийти, але перемогти їм цього дня не судилося. У другому таймі гравець “Віви” скористався помилкою двох захисників “Привата” — і рахунок став рівним: 2:2. А трохи згодом “банкіри” помилились іще раз, і змушені були капітулювати втретє. Тож “Viva” залишила за собою другу сходинку у групі.

Володар Кубка 2010 року “Карат”, який грав у групі останнім, уже знав, що напряму до чвертьфіналу не потрапить. Тому гра із аустсайдером групи “Легіоном” стала доброю розминкою перед 1/8 фіналу — перемога “Карата” 9:0.