Новини‎ > ‎

Всі фаворити пройшли до чвертьфіналу Меморіалу Шморгуна

опубліковано 20 лют. 2017 р., 10:56 Василь Штундер   [ оновлено 20 лют. 2017 р., 11:34 ]
Після останніх матчів у групах, котрі відбулися у суботу, 18 лютого, остаточно визначилися всі учасники 1/8 фіналу Зимової першості міста Рівне "Меморіал Володимира Шморгуна".

А вже наступного дня в неділю, 19 лютого, із шістнадцяти команд "турнірну прописку" зберегли тільки вісім. Очікувано, серед них виявилося більше представників групи "Авангард" - шість клубів проти двох із групи "Парк".

Цікаво, що в результаті жеребкування 1/4 фіналу всі чотири фаворити Меморіалу - представники першої ліги ФК "Малинськ" та ФК "Садове" і представники другої ліги "Калина" та "Водник" - зіграть з командами нижчими за класом і, цілком ймовірно, можуть сформувати півфінальні пари.

ГРУПА "ПАРК"

9 тур, 18 лютого, субота
10:00 ХФК «НАДІЯ» – ДЮСШ «ВЕРЕС-2» 7:0
11:20 «КАЛИНА» (ГОРОДОК) -ФК «ГОЩА-АГАТ» 2:2
12:40 ФК «ТИННЕ» - «ПОНЕДІЛОК» 1:6
14:00 «ВЕТЕРАН-ТИННЕ» - «ПОЛІССЯ» (МАЛЯТИН) 1:9
15:20 «АГАТ» (СИМОНІВ) - «ГОРИНЬ» (КУСТИН) 0:2

1/8 фіналу, 19 лютого, неділя
10:00 Калина (Городок) – ФК Садове-2 0:0 пп 3:5
11:20 Полісся – ДЮСШ Верес 1:0
12:40 Понеділок – Рівес 3:0
14:00 Горинь – Сатурн 0:2

ГРУПА "АВАНГАРД"

9 тур, 18 лютого, субота
10:00 НВК №26 – ФК «САДОВЕ-2» 0:4
11:20 «РІВЕС» - «ВОДНИК» 0:3
12:40 ФК «МАЛИНСЬК» – ФК «САДОВЕ» 2:1
14:00 ДЮСШ «ВЕРЕС» - «ІНТЕРКАРС» 3:2
15:20 «КАЛИНА» (БУГРИН) - «САТУРН» (ДЯДЬКОВИЧІ) 2:0

Підсумкові турнірні таблиці в групах.

   Група "Авангард" І В Н П Мз Мп Різн О
1 ФК "Малинськ" 9 8 1 0 35 4 +31 25
2 "Калина" (Бугрин) 9 7 0 2 16 8 +8 21
3 ФК "Садове" 9 6 1 2 24 6 +18 19
4 "Водник" 9 6 0 3 17 10 +7 18
5 ФК "Садове-2" 9 4 2 3 12 8 +4 14
6 ДЮСШ "Верес" 9 4 0 5 18 24 -6 12
7 "Рівес" 9 3 0 6 15 31 -16 9
8 "Сатурн" (Дядьковичі) 9 2 2 5 11 24 -13 8
9 "Інтеркарс" 9 2 0 7 10 20 -10 6
10 НВК №26 9 0 0 9 4 27 -23 0

   Група "Парк" І В Н П Мз Мп Різн О
1 "Горинь" (Кустин) 9 7 0 2 32 7 +25 21
2 "Понеділок" 9 7 0 2 32 13 +19 21
3 "Полісся" (Малятин) 9 6 2 1 25 8 +17 20
4 "Калина" (Городок) 9 5 3 1 28 11 +17 18
5 ФК "Гоща-Агат" 9 5 1 3 27 17 +10 16
6 ФК "Тинне" 9 3 2 4 14 21 -7 11
7 "Агат" (Симонів) 9 3 1 5 15 19 -4 10
8 ХФК "Надія" 9 2 2 5 16 15 +1 8
9 ФК "Ветеран-Тинне" 9 1 1 7 13 35 -22 4
10 ДЮСШ "Верес-2" 9 0 0 9 0 56 -56 0

Шахматки після матчів у групах.

  Група "Авангард" 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. ФК "Малинськ" -X- 3:0 2:1 4:1 1:1 6:1 4:0 7:0 2:0 6:0
2. "Калина" (Бугрин) 0:3 -X- 2:1 2:0 1:2 1:0 2:1 2:0 4:0 2:1
3. ФК "Садове" 1:2 1:2 -X- 3:0 2:0 3:0 7:1 1:1 3:0 3:0
4. "Водник" 1:4 0:2 0:3 -X- 1:0 2:0 3:0 5:0 2:1 3:0
5. ФК "Садове-2" 1:1 2:1 0:2 0:1 -X- 2:3 2:0 0:0 1:0 4:0
6. ДЮСШ "Верес" 1:6 0:1 0:3 0:2 3:2 -X- 4:5 4:2 3:2 3:1
7. "Рівес" 0:4 1:2 1:7 0:3 0:2 5:4 -X- 0:6 5:1 3:2
8. "Сатурн" (Дядьковичі) 0:7 0:2 1:1 0:5 0:0 2:4 6:0 -X- 0:5 2:0
9. "Інтеркарс" 0:2 0:4 0:3 1:2 0:1 2:3 1:5 5:0 -X- 1:0
10. НВК №26 0:6 1:2 0:3 0:3 0:4 1:3 2:3 0:2 0:1 -X-

 Група "Парк" 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. "Горинь" (Кустин) -X- 2:1 1:2 1:2 4:0 2:1 2:0 3:1 4:0 13:0
2. "Понеділок" 1:2 -X- 2:5 2:1 4:3 6:1 3:0 3:1 5:0 6:0
3. "Полісся" (Малятин) 2:1 5:2 -X- 0:2 2:0 2:2 2:0 0:0 9:1 3:0
4. "Калина" (Городок) 2:1 1:2 2:0 -X- 2:2 2:2 1:1 2:1 4:2 12:0
5. ФК "Гоща-Агат" 0:4 3:4 0:2 2:2 -X- 6:0 6:1 3:2 3:2 4:0
6. ФК "Тинне" 1:2 1:6 2:2 2:2 0:6 -X- 2:1 0:1 4:1 2:0
7. "Агат" (Симонів) 0:2 0:3 0:2 1:1 1:6 1:2 -X- 2:1 4:2 6:0
8. ХФК "Надія" 1:3 1:3 0:0 1:2 2:3 1:0 1:2 -X- 2:2 7:0
9. ФК "Ветеран-Тинне" 0:4 0:5 1:9 2:4 2:3 1:4 2:4 2:2 -X- 3:0
10. ДЮСШ "Верес-2" 0:13 0:6 0:3 0:12 0:4 0:2 0:6 0:7 0:3 -X-

1/8 фіналу, 19 лютого, неділя
10:00 Водник – ФК Гоща-Агат 2:0
11:20 ФК Садове – ФК Тинне 9:0
12:40 Калина (Бугрин) – Агат 2:0
14:00 ФК Малинськ – ХФК Надія 2:1

1/4 фіналу, 25 лютого, субота
10:00 ФК Садове – ФК Садове-2
11:20 Водник – Полісся
12:40 ФК Малинськ – Сатурн
14:00 Калина – Понеділок

Comments