Збірна Рівного перемогла у Чемпіонаті області, а "Рівне-112" вийшло до 1/2 фіналу Кубку + ВІДЕО
Post date: Dec 18, 2016 9:20:49 AM
17 грудня пройдуть три з чотирьох поєдинків чвертьфіналу Кубка міста Рівне з футзалу, котрий ще називають Кубок мера. Напередодні команди, котрі беруть участь у цьому турнірі, відіграли чотири матчі 1/8 фіналу та, навіть, одну чвертьфінальну зустріч.
10 грудня, субота, 1/8 фіналу
19:00 Граніт – Comeback 7:1
19:45 Хімік – Рівне-112 1:3
20:30 Північ-Центр – Рівнеобленерго 2:2 пп 5:4
21:15 Квартал – Комфорт-Сервіс 1:5
Якщо лідери Чемпіонату Рівного з футзалу - «Комфорт-Сервіс» та «Граніт» - без особливих проблем здолали своїх візаві, то в інших двох парах боротьба виявилася запеклою. Так «Хімік» поступився в непростому поєдинку «пожежникам» - команді «Рівне-112», котра представляє ДСНС. Останні, хоч і не грають у першій лізі футзального чемпіонату Рівного, проте постійно виступають у низці інших футзальних змагань міста.
А у поєдинку «Північ-Центра» та «Рівнеобленерго» справа взагалі дійшла, навіть, до післяматчевих пенальті, де фортуна відвернулася від «енергетиків».
14 грудня, середа, 1/4 фіналу
20:00 Феміда – Рівне 112 2:2 пп 3:5
Пенальті пробивалися і у першій грі чвертьфіналу, яку було зіграно раніше через задіяність «пожежників» у всеукраїнському турнірі. Протистояли «Рівне-112» «прокурори» із «Феміди», які до цього демонстрували впевнену гру у регулярному чемпіонаті. Щоправда, у кубковому матчі обов’язково мав виявитися один переможець, тому після нічиї в основний час команди змушені були пробивати шестиметрові – і удача виявилася на боці «Рівне-112».
Решта матчів 1/4 фіналу відбудуться у суботу, 17 грудня:
10:00 Комфорт-Сервіс – Граніт
20:00 Славія – Рівнегаз
20:45 Ребелс – Північ-Центр
Нагадаємо, що 11 грудня в рівненський ДЮСШ-4 відбулись фінальні змагання чемпіонату Рівненської області з футзалу 2016 року серед збірних команд районів та міст. До вирішального етапу турніру пробились 4 команди-переможці своїх підгруп на першому етапі - збірні Рокитнівського, Острозького, Здолбунівського та Володимирецького районів - до яких приєдналися 2 найкращі збірні команди минулорічного турніру - збірні Костопільського району та м. Рівне.
Саме дві найсильніші за складом команди за підсумками фінальних ігор пробилися до матчу за 1-2 місця. Завдяки мінімальній перемозі команда м. Рівне обіграла костопліських футболістів (1:0). Натомість "бронза" чемпіонату дісталася команді Рокитнівського району, яка у матчі за 3-4 місця обіграла Острозький район.
Результати матчів:
Група А
Рівне-Рокитнівський - 5:0
Рокитнівський-Здолбунівський - 6:3
Рівне-Здолбунівський - 4:0
Група Б:
Костопільський-Володимирецький - 4:2
Острозький-Володимирецький - 7:6
Костопільський-Острозький - 1:0
Матч за 3-4 місце:
Рокитнівський-Острозький - 2:1
Матч за 1-2 місце:
Рівне-Костопільський - 1:0