На "Авангарді" встановили меморіальну дошку Леоніду Молчановському (ВІДЕО)

Post date: Apr 6, 2015 7:01:19 PM

Меморіальну дошку місцевому футболісту та тренеру Леоніду Молчановському встановили та освятили на фасаді стадіону "Авангард".

На урочисте відкриття прийшли вихованці тренера, а також його рідні. До слова, Леонід Молчановський на початку минулого століття грав за дубенський "Сокіл", луцький спортивний поліційний клуб, рівненські "Локомотив" і "Динамо", а також за робітничу збірну Польщі. Згодом саме він очолював перший рівненський професійний футбольний клуб "Колгоспник". Не стало тренера у 1995-му році. Встановлення меморіальної дошки Леоніду Молчановському ініціював та профінансував рівнянин Чеслав Хитрий.

Чеслав Хитрий, меценат: "Думав: стадіон великий, багато поколінь вже пройшло... Треба згадати тих, хто багато доклав зусиль для рівненської команди "Колгоспник", а потім - "Верес".

Ірина Молчановська, донька Леоніда Молчановського: "Тато вартий того, щоб його так відзначили. Тато був майстром своєї справи. Прекрасним футболістом. Він випереджав свій час, був одним із кращих на Західній Україні".

Роман Свирида, РТБ