Турнір Мудика 2011

1 тур

"Сокіл" - "Легенда" - 4:1

"Фарт Сервіс" - "Вопак" (Дубно) - 2:1

"Рівне-112" - ФК "Здолбунів" - 3:0

"Карат" - "Ребелс" - 4:0

2 тур

"Джокер" (Дубно) - "Легенда" - 3:2

"Ветеран" - "Вопак" (Дубно) - 1:0

ФК "Здолбунів" - "ДЮСШ 4" - 3:0

"Зірка УМВС" - "Карат" - 2:0

3 тур

"Сокіл" - "Джокер" (Дубно) - 4:1

"Фарт Сервіс" - "Ветеран" - 0:0

"Рівне-112" - "ДЮСШ 4" - 1:0

"Зірка УМВС" - "Ребелс" - 3:2

1/2 фіналу

"Сокіл" - "Фарт Сервіс" - 2:0

"Зірка УМВС" "Рівне-112" - 3:0

Фінал

"Сокіл" - "Зірка УМВС" - 1:1, пп 4:3

У фінальному поєдинку, який грався тільки 15 хвилин (у зв'язку з обмеженням у часі і значною кількістю команд всі матчі тривали по чверть години без зміни воріт), першими відкрили рахунок гравці "Сокола". Проте "Зірка УМВС", не дивлячись на дефіцити часу, зуміла рахунок зрівняти, випустивши на майданчик п'ятого польового гравця. Після цього ще кілька разів "міліцейська" команда була близькою до успіху, але вирвати перемогу в основний час так і не спромоглася. Тоді як "Сокіл" просто зобов'язаний був забивати другий м'яч - за лічені секунди до кінця матчу Едуард Петрик, перебуваючи сам перед воротарем, з кількох метрів поцілив тільки у бокову стійкую.

Серію шестиметрових першими розпочав Вадим Жак ("Зірка УМВС"), але пробив украй невпевнено. Приклад суперника при виконанні наступного пенальті наслідував Володимир Гайдук ("Сокіл") - знову воротар. Другий удар "Зірки", автором якого був ще один представник МФК "Рівне" Тарас Прислупський, виявився повз ворота, а от Володимир Ткачук, нарешті, реалізував свій "стандарт".

Після цього справи пішли веселіше і точніше. Вже всі шестиметрові були реалізовано вдало і перемога, а відтак і Кубок Мудика, опинилися в руках "синіх".

Варто також відзначити, що "Сокіл" став володарем останнього трофею 2010 року рівненського футзалу (Кубка мера) і першого трофею 2011 року (Кубка Мудика).