Ультрас хочуть врятувати "Кардинал-Рівне"

Post date: Apr 22, 2015 1:54:56 PM

УВАГА!!! МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ!!!

Підтримай Кардинал-Рівне! Не дай зникнути єдиному професійному клубу області!!! Якщо ти відданий вболівальник команди, поціновувач гри мільйонів, або просто небайдужий рівнянин, підтримай команду Кардинал-Рівне. Зроби репост цього запису і доєднайся до флешмобу, який, можливо, стане першим кроком до порятунку клубу.

Як ви всі вже знаєте Кардинал-Рівне залишився без основного інвестора і над командою нависла загроза зникнення з футзальної мапи України.

Ми, вболівальники Кардинал-Рівне, хочемо, що б про цю проблему дізналось якомога більше людей, адже Кардинал це не просто команда, це наш єдиний представник в елітному дивізіоні ігрового виду спорту, а це і престиж міста, і пропаганда здорового способу життя.

П’ять років ми були разом з командою, переживали всі радощі і невдачі, гравці віддавали всі сили боротьбі, а болільники палко підтримували на трибунах. Тепер, коли над командою нависла загроза зникнення ми повинні об’єднати зусилля і висловити свою максимальну підтримку.

Для продовження існування команди потрібно 2 мільйони гривень, тож сподіваємося що в нас є ще небайдужі люди, які є справжніми прихильниками гри мільйонів і патріотами свого рідного міста, а головне мають можливість і велике бажання підтримувати професійний спорт в Рівному.

З повагою, вболівальники МФК Кардинал-Рівне.