"Славія" не дозволила "Граніту" відібрати Кубок + ВІДЕО

Post date: Dec 28, 2016 9:32:01 AM

Здобувши в минулому році футзальний Кубок мера Рівного «Славія» в цьому році знову вийшла до фіналу та відстояла свій трофей. У вирішальній грі проти дебютанта першої ліги – команди «Граніт» - «славісти» провели в ворота суперника п’ять «сухих» м’ячів.

Фінал пройшов у четвер, 20 грудня. Як повідомляє сайт ФК «Славія», матч розпочався під диктовку чинних володарів Кубку. Вже на другій хвилині у воротах «Граніту» побував м’яч, який туди відправив Сергій Степанюк. Далі перший тайм продовжився у високому темпі. «Граніту» відігратися не вдавалося. Зате він отримав гол «у роздягальню» на 19 хвилині від Сергія Тригубця.

Після перерви «Славія» продовжила у своєму темпі і повністю контролювала хід гри. «Граніт» же, як не старався, але перехопити ініціативу не зміг і за п’ять хвилин до фінальної сирени пішов в атаку з п'ятим польовим. Футзальний «ва-банк» не вдався. «Славія» впевнено тримала оборону і почала забивати голи один за одним. На 36 хвилині відзначився Андрій Паршиков. Далі оформив дубль Сергій Тригубець. І фінальним акордом став гол Романа Волоха на останніх секундах. У підсумку - 5:0 і «Славія» вдруге здобуває трофей.

Після фінальної сирени команді-переможниці був вручений Кубок мера. Щоправда, голова Рівного особисто на матчі присутній не був і цей факт іронічно прокоментували на тому ж таки сайті ФК «Славія»: «На відміну від попереднього року Володимир Хомко на нагородження не прийшов, і Кубок імені себе не вручив. Звісно - це не танці, які на три дні абсолютно паралізовують роботу не лише головної критої спортивної споруди міста, але й навчання в спортивній школі, якою є перш за все приміщення на Фабричній, 7. На цьому неофіційному корпоративі він обов'язково буде сидіти у перших рядах. Але спорт він любить та підтримує».

Нагадаємо, останньою футзальною подією 2015 року у Рівному став фінал Кубка мера, який пройшов 30 грудня у залі ДЮСШ №4. У ньому рівненська «Славія» здобула вольову перемогу над костопільським «Горизонтом» і стала володарем цього почесного трофею.