3-4 тури

Статистика турніру: 12 ігор, 35 голів, в середньому 2,92 гола на гру, результативних ігор (понад 3 голи на гру) - 6 (50%), безгольових ігор - 0(0%), результат, який зустрічається найчастіше - 1:0,3:1,2:0 (по 3 рази або 25%)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПІСЛЯ ЧЕТВЕРТОГО ТУРУ

В Меморіалі Молчановського, який спільними зусиллями проводять Рівненські міська та районні федерації, зіграно вже чотири тури. І про явного фаворита зараз говорити годі - усі команди вже встигли втратити очки, тому боротьба за перемогу в турнірі обіцяє бути запеклою.

Симонівськке АМАКО, котре після двох турів очолювало турнірку, в суботу спочатку поступилося СФК «Омеляна», а в неділю звела гру з ФК «Городок» лише у нічию. До речі, городецькі футболісти поки що залишаються єдиними, хто на Меморіалі не відчували гіркоти поразки – дві перемоги та дві нічиї.

В свою чергу, минулорічний переможець турніру – СФК «Омеляна» - у недільній грі не змогла подолати опір ФК «Городище» і за результатами чотирьох турів ділить 4-7 місця з ФК «Верхівськ» та АМАКО.

А на вершині турнірної таблиці - «Продторгобладнання» та «Рівес». На скільки довго – отримаємо відповідь уже найближчої суботи, коли ці колективи зійдуться в очній дуелі в рамках п’ятого туру змагань.

Петро Мимо, "Рівне Ракурс"