9 квітня - нарада представників команд-учасниць обласних змагань з футболу сезону 2015

Post date: Mar 17, 2015 7:15:26 AM

Комітет з проведення змагань РОФФ повідомляє про наступне:

Нарада з представниками команд-учасників обласних змагань з футболу відбудеться 09 квітня ц.р. в м.Рівне у приміщенні облцентру «Інваспорт» (поч. о 12 год).

На даній нараді буде проведено жеребкування першого кола чемпіонату і першої стадії Кубка області з футболу сезону 2015 року.

Просимо представників ФК до 07.04.15 р. подати попередні заявки на участь у обласних змаганнях (І ліга, ІІ ліга, кубок області).

Орієнтовні дати проведення перших двох стадій Кубку області – 18 квітня і 26 квітня 2015 року.

Склад чемпіонату області (І ліга) – 10 команд:

ОДЕК (Оржів), Маяк (Сарни), ФК Гоща-АМАКО, ФК Малинськ, ФК Садове, Ізотоп-РАЕС (Кузнецовськ), Случ (Березне), Сокіл (Радивилів), Волинь-Цемент (Здолбунів), ФК Вельбівно.

Наразі комітетом розглядаються дв варіанти проведення першості області (ІІ ліга) в сезоні-2015:

1 варіант: 10-15 команд в два кола.

Орієнтовний склад ІІ ліги: Калина (Бугрин), ФК Костопіль, Полісся (Рокитне), Моноліт (Кузнецовськ), Водник (Рівне), ХФК Надія (Рівне), Стандарт (Рівне), ФК Острог; а також команди, які під питанням участі: Горинь (Дубровиця), Енергія (Володимирець), АМАКО (Симонів), ФК Підлужжя (Дубенський р-н), Спартак (Дубно), ФК Кричильськ (Сарненський р-н), ФК Млинів.

2 варіант: дві підгрупи («Північ» і «Південь») по 7-8 команд, котрі гратимуть в два кола, а найкращі з них розіграють призові місця у фінальній «пульці».

Остаточно склад ІІ ліги буде затверджено на нараді 09.04.15 р.

Також комітетом розглядається новий формат обласної «Ліги чемпіонів»:

Пропонується варіант з проведенням двох кваліфікаційних раундів (в яких команди будуть розподілені на «сіяних» та «несіяних» - з урахуванням рейтингу та територіальним принципом) і групового етапу з двох груп по 4 команди (по 3 гри вдома і на виїзді).

Комітет з проведення змагань РОФФ запрошує представників команд, які бажають прийняти участь у обласних змаганнях сезону 2015 року на обговорення цих та інших питань на нараді 09 квітня ц.р.!