У Рівному стартували Меморіал Молчановського та обласний Меморіал Шморгуна

Post date: Mar 10, 2017 7:11:54 AM

Після завершення міського Меморіалу Шморгуна – Зимової першості міста Рівне з футболу – в обласному центрі відразу почалися нові передсезонні турніри. Матчі відбуватимуться на запасному полі стадіону «Авангард» та в парку імені Шевченка.

Результати 1-2 туру Відкритого обласного турніру з футболу 2017 року «Меморіал Володимира Шморгуна».

ДЮСШ “Верес” (Рівне) - “Калина” (Бугрин) - 2:3, “Водник” (Рівне) - ОДЕК (Оржів) - 0 :0, “Звягель” (Новоград-Волинський - ФК “Малинськ” - 0:3, ФК “Рафалівка” - ФК “Садове” – 0:0, ФК “АГАТ” (Гоща) - ФК “Млинів” - 2:0, ФК “АГАТ” (Гоща) -“Водник” (Рівне) - 2:0, ОДЕК (Оржів) -“Коливань” (Клевань) -3:0, ФК “Рафалівка” - “Калина” (Бугрин) - 2:1, ФК "Малинськ" – ДЮСШ "Верес" 10:0, ФК "Садове" – «Звягель» 1:4, "Коливань" – "Случ" 1:4

Нагадаємо, даний Меморіал покликаний вшанувати пам’ять колишнього гравця рівненської команди майстрів “Колгоспник” і старшого тренера команди “Авангард”, тренера дитячо-юнацького футболу, президента обласної федерації футболу Володимира Андрійовича Шморгуна. Матчі турніру проходитимуть з 4 по 26 березня на запасному полі стадіону “Авангард”.

Змагання проходять в два етапи:

– на І етапі команди за рейтингом розбиваються на дві підгрупи “А” та “Б” по 6 команд у кожній і грають між собою в одне коло.

– на ІІ етапі команди, котрі посіли в підгрупах 1-4 місця потрапляють до 1/4 фіналу (1А – 4Б, 1Б – 4А, 2А – 3Б, 2Б – 3А). На стадії 1/2 фіналу (переможець пари 1А – 4Б грає з переможцем пари 2Б – 3А; переможець пари 1Б – 4А грає з переможцем пари 2А – 3Б). Команди, що програли у півфіналах, грають за ІІІ місце; команди-переможці півфінальних пар зустрічаються у фіналі за І місце (господар у цих матчах визначається за жеребом).

У неділю, 5 березня, на майданчику в парку імені Шевченка почався Меморіал Молчановського. На відміну від обласного Меморіалу Шморгуна, участь у цьому турнірі беруть представники районних чемпіонатів – Рівненського, Гощанського та Здолбунівського.

1 тур. 05.03, неділя

“Рівес-Хуторянка” (Рівне) – “Славія” (Омеляна) - 0:1, “Експрес” (Здолбунів) – ФК “Гоща-Агат” - 4:2, “Чайка” (Малинівка) – ФК “Садове-2” - 2:4, “Полісся” (Малятин) – ХФК “Надія” (Рівне) - 1:1, “Горинь” (Кустин) – “Агат” (Симонів) - 0:1

Шахматка після 1 туру.