Кубок майбутных чемпіонів виграла команда НВК №26

Post date: Jun 15, 2014 9:01:39 PM

З рахунком 5:0 фінал турніру з футболу «Кубок майбутніх чемпіонів» здобула команда НВК №26. Як повідомляє кореспондент ERVE.UA, цей колектив переможний матч провів проти НВК №2.Півфінали та фінал турніру «Кубок майбутніх чемпіонів», який проводився між молодшими учнями рівненських шкіл, проходив на стадіоні «Авангард». За результатами сутичок третє місце змагань посіла команда ЗОШ №25. У півфіналі юні футболісти програли майбутнім чемпіонам НВК №26.

У фіналі змагань потрапили НВК№26 та ЗОШ №25. Проте футболісти першої команди не дали жодних шансів на реалізацію моментів суперникам. І в результаті забили 5 переможних голів.

Перехідним кубком переможців нагородив відомий український футболіст 70-х років, екс-динамівець Володимир Онищенко. Він був задоволений іграми рівненських команд.

Окрім цього гравці команд були нагородженні медалями та індивідуальними призами.