ФК "Борщівка" у матчі проти "Ощадбанку" здобув золото Першості міста + ВІДЕО

Post date: May 11, 2018 5:23:37 AM

У середу, 9 травня, відбулися завершальні поєдинки у Першості міста Рівне з футзалу (друга ліга). Головною інтригою останнього туру було питання, чи зможе "Ощадбанк" у очному протистоянні з ФК "Борщівка" здобути перемогу в матчі та турнірі в цілому.

Банкіри, які до цього ще жодного разу не програвали, підійшли до цього матчу з серйозними кадровими втратами, адже відразу кілька ключових футболістів були задіяні у Кубку області. Також не оптимальним виявився склад костопільської команди через подібні причини. Проте, як і очікувалися, "головну скрипку" у діях ФК "Борщівка" грали два гравці МФК "Кардинал-Рівне" - Максим Мануйленко та Володимир Кручок. Саме ці два футболісти забили всі шість голів у ворота "Ощадбанку".

Вперта боротьба на майданчику точилася, практично, три чверті матчу. ФК "Борщівка" постійно вів у рахунку, проте відірватися більше, ніж на гол їм надовго не вдавалося. Лише в заключну п'ятихвилинку, коли "Ощадбанк" (пробачте за тавталогію) пішов "ва-банк" і остаточно відкрився суперник зумів остаточно закріпити свою перевагу у рахунку та довести матч до упевненої перемоги.

9 тур, середа, 09.05

Комета - ФАМ Рівне 0:5 (тех.рез.)

10:00 ДЮСШ №4 - Альянс 0:1

10:45 ОД лікарня - Інтербетонбуд-Рівне-112 2:9

11:30 ВАО СООР - Ребелс 4:5

12:15 ФК Борщівка - Ощадбанк 6:2

Голи: Мануйленко Максим (10, 33, 34, 38), Кручок Володимир (19, 22) - Гаврилюк Павло (20, 24).

Таким чином, ФК "Борщівка" упевнено посів перше місце у другій футзальній лізі міста Рівне. Поразка "Ощадбанку" в останній грі відкинула його на третю сходинку, а другим став "ФАМ Рівне" завдяки потужному фінішному спурту, який забезпечило медикам кардиналівський квартет у складі Павла Дармовіса, Богдана Новака, Юрія Свинарчука та Олександра Басича.

Організатори змагань - Рівненська міська федерація футболу - також відзначила окремих гравців та команди. Командний приз "За волю до Перемоги!" отримав "Інтербетонбуд-Рівне-112", "Кращий дебютант" - "Обласна дитяча лікарня", "Справедливої гри" - ДЮСШ №4. Кращий бомбардир - Максим Манйленко (ФК "Борщівка"), воротар - Юрій Свинарчук ("ФАМ Рівне"), захисник - Олександр Полончук ("Ощадбанк"), нападник - Ревуцький Євген ("Інтербетонбуд-Рівне-112").

Статистика турніру: 45 матчів, всього голів - 319, в середньому за гру - 7,09, результативних матчів (більше 3 голів за гру) - 41 (91,1%), найчастіший рахунок - 4:2 (5 разів або 11,11% результатів).

Підсумкова турнірна таблиця

Підсумкова шахматка