Новини‎ > ‎

"Комфорт-Сервіс" у Луцьку поступився діючому чемпіону міста

опубліковано 3 лют. 2015 р., 03:48 Василь Штундер   [ оновлено 3 лют. 2015 р., 03:56 ]
Ріненський "Комфорт-Сервіс" у черговому поєдинку Суперліги з футзалу в Луцьку у драматичній боротбі поступився чинному чемпіону - "Надії":

«Комфорт-Сервіс» - «Надія» - 2:4
Центральний матч туру в СК «Арена Спорт» зібрав майже повні трибуни в очікуванні битви рівненського «Комфорт-Сервісу» проти діючого чемпіону - клубу «Надія» Хорів. Більшість учасників конкурсу прогнозистів та любителів футзалу ще до початку гри віддавали перевагу підопічним Віктора Ревка, але колектив з сусіднього обласного центру розглядався як гідний суперник, котрий міг би забрати очки у «львівського легіону».
Неприємною новиною для вболівальників «Комфорт-Сервісу» стала травма капітана команди Богдана Новака, котрий навіть не переодягався на гру. Без головного диригента рівненський ансамбль виконавців виглядав злагодженим, але об'єктивно менш креативним, ніж у минулому протистоянні з «агротехами».
В середині тайму «Надія», що домінувала з перших хвилин, після голу Ігоря Кудінова вийшла вперед. А за кілька митєвостей прикра «обрізка» рівненчан дозволила Назару Райша збільшити перевагу.
Ще до перерви «сервісному» Максиму Жилінському вдалося завершити гарну комбінацію влучним ударом та відновити інтригу.
Мінімальна перевага трималася до 44-й хвилини зустрічі, і не зважаючи на позиційні атаки  хорівської команди, призвела до голу в їх ворота - 2:2. Трибуни ожили.  І не дарма, адже в останні хвилини відбувалося все саме цікаве. Глядачі побачили ще два голи. І обидва м'ячі влетіли у ворота рівненчан, ставши переможними для «Надії». Назар Райша оформив хет-трик і зробив хорівський клуб претендентом №1 на перемогу в чемпіонаті.

Comments