"Славія" виграла Меморіал Молчановського 2015

Post date: Apr 8, 2015 1:57:46 PM

5 квітня у Рівному відбулися заключні поєдинки Меморіалу Молчановського, в яких і визначився переможець цього передсезонного турніру з футболу. У вирішальному матчі «Славія» з Великої Омеляни зіграла внічию із АМАКО (Симонів) та здобула головний трофей змагань.

Турнірна ситуація на Меморіалі в заключному турі складалася такими чином, що омелянцям достатньо було і нічиєї, щоб лишитися на верхівці турнірної таблиці. Відповідно, «амаківців» із Гощанського району влаштовувала тільки перемога.

Подібний розклад сил перед очним двобоєм двох головних претендентів на перемогу в Меморіалі і визначив сам характер гри. Гравці з Симонова, переважно, атакували, футболісти з Омеляни – в основному, захищалися. Врешті-решт, АМАКО так і не спромоглося забити хоча б один м’яч і гра завершилася «сухою нічиєю» – 0:0.

Більше того, втративши вдруге поспіль очки, симонівський клуб опинився, в підсумку, лише третім – «Крокус» із Великого Олексина мінімально переграв малинівську «Чайку» (1:0) та випередив АМАКО у боротьбі за другу сходинку «турнірки» - результати заключних матчів + таблиці + рейтинг + ФОТО + ВІДЕО