Новини‎ > ‎

Відбулися матчі 5 та 6 турів Меморіалу Шморгуна

опубліковано 4 лют. 2018 р., 10:53 Василь Штундер
5 тур

"Комета" (Житин)-"Понеділок" - 0-7,  "Продторгобладнання"-ФК "Гоща-АГАТ"-2-1, "Спарта" (Колоденка)-"Фаворит" (Колоденка)-3-4,  "Зірка-АТО"-ФК "Курозвани"-3-0,  "Інтеркарс"-"Горинь" (Кустин)-4-3,  "Водник"-ДЮСШ "Верес" U17-3-0, "Волинь" U19 (Луцьк)-"Рівес"-3-1, "Коливань" (Клевань)-"Полісся" (Малятин)-1-4, "Калина" (Бугрин)-"Граніт" (Клесів)-1-3, ДЮСШ "Верес" U16-"Сатурн" (Дядьковичі)-0-2

6 тур

ДЮСШ "Верес" U17-ДЮСШ "Верес" U16-3-1, "Горинь" (Кустин)-"Зірка-АТО"-2-1,  "Понеділок"-"Фаворит" (Колоденка)-7-2, "Спарта" (Колоденка)-"Продторгобладнання"-2-3,  ФК "Гоща-АГАТ"-"Інтеркарс"-1-1,  "Комета" (Житин)-ФК "Курозвани"-1-3, "Водник"-"Рівес"-3-4, "Граніт" (Клесів)-"Волинь" U19 (Луцьк)-2-0, "Сатурн" (Дядьковичі)-"Полісся" (Малятин)-1-3, "Калина" (Бугрин)-"Коливань" (Клевань)-4-2

Турнірні таблиці Зимової першості міста Рівне "Меморіал Шморгуна" 2018 року після 6 туру.

Група "Авангард".

 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 "Граніт" (Клесів) 6 5 0 1 16 5 +11 15
2 "Полісся" (Малятин) 6 5 0 1 13 8 +5 15
3 "Калина" (Бугрин) 6 4 0 2 18 9 +9 12
4 "Сатурн" (Дядьковичі) 6 4 0 2 16 11 +5 12
5 "Коливань" (Клевань) 6 2 1 3 13 13 0 7
6 "Рівес" 6 2 1 3 12 17 -5 7
7 "Волинь" U19 (Луцьк) 4 2 0 2 8 9 -1 6
8 "Водник" 5 1 1 3 10 11 -1 4
9 ДЮСШ "Верес" U17 5 1 1 3 6 11 -5 4
10 ДЮСШ "Верес" U16 6 0 0 6 5 23 -18 0

Група "Парк".

 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 "Продторгобладнання" 6 5 0 1 11 7 +4 15
2 "Понеділок" 6 4 1 1 25 7 +18 13
3 "Горинь" (Кустин) 6 4 0 2 14 8 +6 12
4 "Інтеркарс" 6 3 2 1 12 9 +3 11
5 ФК "Курозвани" 6 3 0 3 8 9 -1 9
6 "Зірка-АТО" 6 2 2 2 11 12 -1 8
7 "Фаворит" (Колоденка) 6 2 1 3 14 16 -2 7
8 ФК "Гоща-АГАТ" 6 1 2 3 5 12 -7 5
9 "Спарта" (Колоденка) 6 1 1 4 15 14 +1 4
10 "Комета" (Житин) 6 0 1 5 3 24 -21 1
 
Шахматки Зимової першості міста Рівне "Меморіал Шморгуна" 2018 року після 6 туру.
 
Група "Авангард".
 
 команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. "Граніт" (Клесів) -X- 4:0 3:1 3:0 2:1 2:3 2:0      
2. "Полісся" (Малятин) 0:4 -X- 2:1 3:1 4:1     2:0   2:1
3. "Калина" (Бугрин) 1:3 1:2 -X-   4:2 3:1     2:0 7:1
4. "Сатурн" (Дядьковичі) 0:3 1:3   -X-   4:1 5:1 4:3   2:0
5. "Коливань" (Клевань) 1:2 1:4 2:4   -X-     1:1 3:1 5:1
6. "Рівес" 3:2   1:3 1:4   -X- 1:3 4:3 2:2  
7. "Волинь" U19 (Луцьк) 0:2     1:5   3:1 -X-     4:1
8. "Водник"   0:2   3:4 1:1 3:4   -X- 3:0  
9. ДЮСШ "Верес" U17     0:2   1:3 2:2   0:3 -X- 3:1
10. ДЮСШ "Верес" U16   1:2 1:7 0:2 1:5   1:4   1:3 -X-
 
Група "Парк".
 
 команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. "Продторгобладнання" -X- 1:0 1:0   1:2   3:2 2:1 3:2  
2. "Понеділок" 0:1 -X-   2:2   5:1 7:2 4:1   7:0
3. "Горинь" (Кустин) 0:1   -X- 3:4 2:1 2:1   4:0 3:1  
4. "Інтеркарс"   2:2 4:3 -X- 1:2   1:0 1:1   3:1
5. ФК "Курозвани" 2:1   1:2 2:1 -X- 0:3   0:1   3:1
6. "Зірка-АТО"   1:5 1:2   3:0 -X- 2:2   3:2 1:1
7. "Фаворит" (Колоденка) 2:3 2:7   0:1   2:2 -X-   4:3 4:0
8. ФК "Гоща-АГАТ" 1:2 1:4 0:4 1:1 1:0     -X- 1:1  
9. "Спарта" (Колоденка) 2:3   1:3     2:3 3:4 1:1 -X- 6:0
10. "Комета" (Житин)   0:7   1:3 1:3 1:1 0:4   0:6 -X-
Comments