Народний Комітет Захисту України (НКЗУ)

ТуТ співзасновники НКЗУ

ТуТ початки НКЗУ

У Києві, 2010 року, створили Народний комітет порятунку України з опозиційними вимогами до влади. Відомі українські громадські діячі закликали лідерів національно-демократичного спрямування зібратися на засідання оргкомітету нового об’єднання 10 травня.................................

......звернення, зокрема, підписали письменники й публіцисти: Валерій Шевчук, Володимир Яворівський, Юрій Андрухович, Дмитро Павличко, Микола Рябчук; академіки: Іван Дзюба, Микола Жулинський, Мирослав Попович; громадські діячі: Костянтин Морозов, Левко Лук’яненко, Богдан Горинь. Метою Комітету, як вважають його ініціатори, має бути відстоювання суверенітету України...........детальніше ТуТ

ТуТ про Народний Комітет Захисту України

В Івано-Франківську 10 червня 2010 року відбулися установчі збори зі створення Івано-Франківського обласного Народного Комітету захисту України (НКЗУ). Він став організаційною структурою всеукраїнського Народного комітету захисту України, який очолив наш земляк Дмитро Павличко. У зборах взяли участь представники найбільш дієвих громадських організацій і політичних партій, відомі громадсько-політичні діячі та яскраві особистості краю, більше як 60 осіб.

На установчих зборах співголовами Івано-Франківського обласного НКЗУ обрано народного депутата першого і другого демократичного скликань, колишнього голову обласної ради, екс-посла України в Грузії та в Азербайджані, голову ОО ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка Степана Волковецького та народного депутата першого демократичного скликання, колишнього голову виконкому обласної ради Дмитра Захарука. Також обрано тимчасовий провід, у який увійшли лідери громадських організацій і політичних партій.

Учасники зборів при обговоренні дискусії висловлювали тривогу за долю України і готовність стати в обороні національних інтересів. Прийнято Декларацію, у якій визначено мету і окреслено напрями діяльності Комітету. В ній, зокрема, наголошено, що завдання Комітету полягатимуть в організації опору нинішньому владному режиму, спрямованого на:

- захист суверенітету та територіальної цілісності України;

- відстоювання основоположних свобод і гідності громадян, їхніх політичних, соціально-економічних і національно-культурних прав;

- припинення антиукраїнської гуманітарної політики;

- відсіч будь-яким спробам встановлення іноземного контролю над стратегічними підприємствами і галузями промисловості України;

- збереження євроатлантичного вибору України та орієнтації на європейські цивілізаційні цінності.

Заявлено, що цю боротьбу вести виключно в правовому полі, визначеному Конституцією України. Вона базуватиметься на засадах відкритості, координації дій, рівноправного партнерства та відмови від взаємопоборювання. Наголошено, що двері Комітету відкриті для всіх свідомих українців, громадських, партійних організацій області готових долучитися до святої справи захисту України.

ТуТ Платформа об’єднаних патріотичних сил України

Метою діяльності об’єднаних патріотичних сил України є створення умов і забезпечення приходу до влади людей, готових і спроможних її здійснювати відповідно до інтересів суспільства, а не власної користі чи групової і кланової вигоди. Останнє характерне сьогоденню і є для держави руйнівним фактором.

Основні шляхи досягнення мети і принципи координації та спільних дій об’єднаних патріотичних сил України:

1. Концентрація можливостей і ресурсів українських патріотів для інтелектуального забезпечення виборчих кампаній з допомогою широких кіл інтелігенції, науковців, духовенства, державних діячів, політиків, військових, представників малого і середнього бізнесу, фінансово-промислових кіл, усіх верств населення, не байдужих до майбутнього України й власної долі.

2. Всебічна моральна й матеріальна підтримка всіх конструктивних дій, спрямованих на консолідацію суспільства, й організація влади на базі найкращих досягнень нації та світової цивілізації.

3. Дотримання морально-етичних норм і культури при взаємодії між представниками об’єднаних патріотичних сил України. Забезпечення участі якнайширших кіл громадськості та засобів масової інформації в переговорах, підготовці необхідних рішень і заходів.

4. Учасники об’єднання патріотичних сил, які визнають цю платформу (далі — «учасники»), зобов‘язуються утримуватись від дискредитації один одного, в тому числі шляхом маніпуляцій помилками, які були зроблені раніше, а також поточними питаннями, щодо яких не було досягнуто згоди.

5. Штучне вишукування причин, які унеможливлюють компроміс із тих чи інших питань і провокують створення умов для розколу об’єднаних патріотичних сил України, є національною ганьбою для ініціаторів таких дій.

Основні принципи і завдання об’єднаних патріотичних сил України:

1. Основним і постійним орієнтиром вважаємо духовність, фундаментом якої слугуватиме помісна християнська Церква в Україні. Християнські цінності — понад усе. Щодо інших релігійних течій — шанобливе ставлення, що є характерним для українського народу. Українська родина — основа виховання наступних поколінь.

2. Серед найважливіших завдань нації — подолання корупції. Це буде важливий крок у реалізації принципу справедливості, який дасть «зелену вулицю» швидкому проведенню життєво важливих для суспільства реформ. Корумпована неавторитетна влада не може забезпечити організацію реформ.

3. Економіка України мусить розвиватися відповідно до духовних і матеріальних потреб українців доби інформаційного суспільства, бути незмінно орієнтованою на розбудову Української держави як країни знань. Принциповим у сфері економіки є питання співвідношення між державним і приватним капіталом. Стратегічно важливі підприємства, сировина, окремі види продукції не можуть бути зосереджені в руках олігархів.

4. Держава створить необхідні умови, максимально вигідні для розвитку малого й середнього бізнесу, залучатиме інвесторів на збанкрутілі й закинені підприємства, надаватиме їм необхідні території на пільгових і привабливих умовах з урахуванням потреб внутрішнього ринку, екологічних вимог, рівня технологічності й безробіття.

5. Торгівля землями сільськогосподарського призначення на сьогодні недопустима.

6. Широкомасштабна кооперація у поєднанні з впровадженням новітніх технологій дозволить Україні стати провідною країною світу у сфері виробництва сільськогосподарської екологічно чистої продукції, істотно підвищить зайнятість населення, створить якісно нову соціальну базу для розвитку українського села.

7. Серед соціальних стандартів на перше місце ставимо забезпечення безоплатного лікування, передусім, для малозабезпечених верств населення.

8. Пріоритетами зовнішньої політики України є європейська та євроатлантична інтеграція за умови збереження національної ідентичності й українських традицій і забезпечення рівноправних взаємовигідних відносин із державами-сусідами, постійної та ефективної співпраці зі східною та західною українськими діаспорами.

9. В основі кадрової політики буде лежати здатність урядовців і спеціалістів керуватися у своїй роботі виключно інтересами суспільства й держави. Необхідно посилити роль духовності й, відповідно, інтелігенції у всіх сферах життя суспільства.

10. Конституційне положення про державність української мови і статус інших мов мусить бути забезпечене й реалізоване.

Ухвалено громадськими організаціями Івано-Франківської області

21 липня 2011 року.

ТуТ відозви НКЗУ

Ініціатори створення ГКПУ зазначають:

*режим ЯНУКОВИЧА перетворився на ліквідаційну комісію нашої держави.

* щоб забезпечити прихильність кремлівських начальників, нова влада, після торгівлі українською територію, вже готова віддати авіабудівну галузь та атомну енергетику. Вони продають Україну та народ оптом і вроздріб.

*на догоду іноземним покровителям антиукраїнський режим ЯНУКОВИЧА веде наступ на українську мову, свободу слова, перекреслив перспективи європейського розвитку, взявся за фальсифікацію історії України.

* ........

* ......Ми маємо постати на захист державного суверенітету України, демократії, європейського цивілізаційного вибору нашого народу. Таке право надає нам і такий обов’язок покладає на нас Конституція України, стаття 17 якої передбачає, що “захист суверенітету і державної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього українського народу............детальніше ТуТ

ТуТ наша підтримка