Методичні рекомендації

Творча робота є складовою частиною завершального етапу навчання. Разом з кваліфікаційною пробною роботою та результатами переддипломної практики, відображеними у виробничій характеристиці з підприємства та щоденнику обліку виконання навчально-виробничих робіт, захист творчої роботи під час державної кваліфікаційної атестації дає можливість державній кваліфікаційній комісії оцінити рівень професійної підготовки випускника і вирішити питання про присвоєння йому кваліфікації з певної професії відповідного розряду та видачі диплома кваліфікованого робітника.


Творча робота виконується для перевірки професійних знань та умінь здобувачів освіти випускних груп, вміння застосовувати одержані професійні знання, користування довідковою літературою, нормативно-технічною документацією, спонукання здобувачів освіти до творчої праці.


Творча робота- це самостійна робота здобувача освіти, яка спрямована на розв'язання конкретних завдань з удосконалення техніки, технологій, організації, підвищення продуктивностф праці, якості готових виробів, розширення технологічних можливостей устаткування.

ЕТАПИ ВИКОНАННЯ РОБОТИ

1) визначення напряму дослідження:

2) вибір теми та розробка плану роботи;

3) проведення досліджень і написання роботи;

4) оформлення роботи;

5) підготовка до публічного захисту і захист роботи.