Учитель початкових класів повинен уміти ВСЕ!

21 березня  2024 р. здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти першого року навчання Вороніна М. та Гапченко Д. в межах роботи шкільної університетської кафедри на базі Комунального закладу “Пісочинська початкова школа”Надія” Пісочинської селищної ради Харківської області провели онлайн івент на тему:  "Віртуальна подорож по містах України", спрямований на знайомство із історичними пам'ятками міст України та їх історією, розширення уявлення про рідне місто, підтримку любові до України та бажання дізнаватися нове про її історію, поглиблення знань учнів про країну та її регіони;  сприяння розвитку мовлення, культури спілкування, колективної творчості та комунікативних навичок;  виховання почуття любові та поваги до Батьківщини та її культурної спадщини.

На календарі 8 березня, а це значить, що сьогодні час привітати усіх знайомих жінок... ні, не з днем краси, весни і жіночності🎀💐

Чи знали ви, що саме жінки винайшли "двірники" для авто, домашню систему безпеки, прототип сучасного мобільного зв'язку та WiFi та ще неймовірну кількість речей, що змогли змінити науку та полегшити наше життя?🤓

Справа в тому, що жінки не є тендітними створіннями й слабкою статтю. Ми маємо такий самий розумовий потенціал, як і чоловіки, просто століттями жінкам забороняли навчатися, а значну кількість винаходів та відкриттів, що були здійсненні жінками, присвоїли чоловіки👀

Тому сьогодні замість того, аби назвати своїх знайомих жінок окрасою для ока, краще допоможіть висвітлити важливість боротьби з упередженим ставленням до жінок🥰

Гортайте карусель та шукайте феміністичні листівки до 8 березня🤍 

07 березня  2024 р. здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти першого року навчання Вороніна М. та Гапченко Д. в межах роботи шкільної університетської кафедри на базі Комунального закладу “Пісочинська початкова школа”Надія” Пісочинської селищної ради Харківської області провели онлайн івент “Справедливість” з учнями 2- А кл.

Сьогодні, 31.01.2024, на факультеті початкового навчання відбувся "Випуск магістрів - 2024" у дистанційному форматі. Це був дуже зворушливий захід, сповнений сліз радості та жалю, гордості та таких яскравих спогадів про студентське життя...

Дорогі наші випускники! Щиро вітаємо вас із закінченням магістратури. Ви пройшли великий шлях – від посвяти в студенти до успішного захисту кваліфікаційних робіт та отримання омріяних дипломів. Цей шлях був наповнений навчанням та творчістю, перемогами та відкриттями, дружбою та першим коханням. Навчаючись на нашому факультеті ви отримали міцні знання, вміння та навички, моральні цінності, вперше виявили свої здібності та таланти. 

Як відомо, будь-яка стежка починається з першого кроку. Так, стежкою знань поруч із вами крокували ваші викладачі. На їхніх очах із випускників шкіл ви перетворилися на кваліфікованих вчителів початкової школи. Сьогодні ваші викладачі радіють та переживають за вас. Прощаючись з нашим факультетом та університетом, намагайтеся не забувати тих, хто вклав частинку душі у кожного з вас. 

Бажаємо вам успішного професійного шляху! У добрий час!

23 лютого 2024 року о 15.00 факультетами початкового навчання та природничої, спеціальної і здоров’язбережувальної освіти було проведено майстер-клас до дня народження Лесі Українки за темою «Розробка та виконання жестовою мовою пісні Христини Соловій, саундтрек до м/ф «Мавка. Лісова пісня» / «Mavka. The Forest Song» за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня».

У «Zoom»-конференції взяли участь дев’яносто вісім респондентів. До заходу були запрошені учні та вчителі ХЛ №1, 184, 154, 167, КЗ «Тернівський ліцей» Чугуївського району Харківської області, КЗ «Червонохвильський ліцей» Куп’янського району Харківської області.

Розпочався майстер-класу з оголошення теми та завдань. Надалі присутні продивилися проєкт здобувачів освіти факультету початкового навчання щодо вшанування пам’яті Лесі Українки: «Ні! Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає…», підготовлений Купіною Іриною Олександрівною, Гнатовською Катериною Сергіївною та такими студентами, як Бабич Марія, Бурова Катерина, Посилаєва Анна, Шаталова Марія, Шеремет Анна, Мірошникова Катерина (31 гр.), Літкевич Єлизавета, Качало Анастасія, Науменко Єлизавета (21 гр.), Гапченко Діана (11 гр.), Саккер Олександра (53 гр.).

Захід має освітньо-виховне, патріотичне, навчально-методичне, профорієнтаційне спрямування та передбачає отримання учасниками сертифікатів за умови виконання завдання: запис відео з 1 куплетом та приспівом пісні до м/ф «Мавка» жестовою мовою. У чат надано електронну адресу для відеоробіт та розміщено посилання на зразок виконання.

На завершення О. А. Міщенко, І. О. Купіна, Н О. Козачек, Л. П. Ткаченко подякували всім, хто приєднався до заходу та не байдужий до творчості Лесі Українки.

Майстер-клас традиційно завершився жестом єднання «Відчути серцем» (продемонструвала Н. О. Козачек, присутні долучилися), адже саме почуття волі, краси й кохання здатне врятувати світ.

22 лютого 2024 р. здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти першого року навчання Вороніна М. та Гапченко Д. в межах роботи шкільної університетської кафедри на базі Комунального закладу “Пісочинська початкова школа”Надія” Пісочинської селищної ради Харківської області провели онлайн івент “День рідної мови” з учнями 2- А кл.

Молодші школярі брали активну участь у заході, перевіряли свої уміння у перекладі слів,  уважно спостерігали за анімацією «Цікаві факти про українську мову», спробували вимовити найдовше слово в українській мові, яке складається із 30 літер: «дихлордифенілтрихлорметилметан», а також дібрати всі синоніми до слова «горизонт», яких в українській мові налічується 12;  відповідали на питання вікторини.

Сьогодні, 28.12.2023, на факультеті початкового навчання відбулося новорічне запальне свято для родини ФПН🎄❤️

Студентська рада організувала новорічний захід в незвичному форматі подорожі у відпустку. 

Під час подорожі викладачі та студенти брали участь в інтерактивах та активностях, отримували побажання та весело проводили час разом в Zoom. 

Також під час заходу відбулося факультетське нагородження  викладачів «Сковородинівський Олімп - 2023» та традиційне нагородження здобувачів освіти «Студент Року 2023» ❤️

Викладачі та студенти були нагороджені памʼятними сертифікатами та отримали багато теплих емоцій і вражень ❤️ 

Хочемо подякувати адміністрації факультету за підтримку всіх ініціатив, заходів та виступів Студентської ради❤️

Сьогодні, 6 грудня, вперше в Україні відзначають День Святого Миколая. 

Раніше свято в Україні відзначали 19 грудня. Однак у 2023 році стався перехід на новоюліанський календар, тож дати свят змістилися. 🤓

Миколай - покровитель сиріт, бідних, хворих, мандрівників, військових та ув’язнених. Він є одним з найбільш шанованих святих. Також вважається, що він є прообразом Санта-Клауса. 

День святого Миколая обожнюють як дорослі, так і діти. Адже кожен в цей день може знайти подарунок, варто лише зазирнути під подушку. 🛌

Це церковне свято оповите різноманітними традиціями, заборонами та забобонами. ❤️

Сьогодні, 18.09.2023, традиційно після засідання Виконавчої ради університету на факультеті початкового навчання відбулася  онлайн-нарада за участі адміністрації та завідувачів кафедр, яку провела декан факультету - Довженко Тетяна Олексіївна.

У процесі спілкування обговорювалися наступні питання:

1. Викладання курсів англійською мовою.

2. Планування та участь у науково-практичних конференціях.

3. Робота а освітньому хабі.

4. Академічна мобільність викладачів та здобувачів освіти.

5. Графік відкритих лекцій.

6. Оплата контракту і гуртожитку.

7. Профорієнтаційна робота.

Сьогодні, 11.09.2023, традиційно після засідання Виконавчої ради університету на факультеті початкового навчання відбулася  онлайн-нарада за участі адміністрації та завідувачів кафедр, яку провела декан факультету - Довженко Тетяна Олексіївна.

У процесі спілкування обговорювалися наступні питання:

1. Оновлення сайту факультету.

2. Планування та участь у науково-практичних конференціях.

3. Наукові школи.

4. Академічна мобільність викладачів та здобувачів освіти.

5. Проведення "Тижня першокурсника" на факультеті.

6. Знайомство магістрантів 1 року навчання з кафедрами факультету.

7. Оплата контракту і гуртожитку.

8. Профорієнтаційна робота.