Неформальна та дуальна освіти 

Неформальне навчання – процес здобуття освіти, що не регламентований місцем, терміном і формою навчання та не передбачає отримання документів про освіту державного зразка.

Неформальна освіта передбачає навчання наших студентів, з метою підвищення інтелектуального, особистісного та професійного рівня. Здобувачам освіти пропонуються: освітні платформи, курси, семінари, вебінари. Студенти-магістранти можуть пройти курси; «Академічна доброчесність»; «Академічна риторика»; «Формування культури академічної доброчесності молодших школярів».

Certificate 2_Cінчук.pdf
Certificate права людини.pdf
Certificate Москальова.pdf
Certificate_Навроцька.pdf
certificate оцінювання без знецінювання.pdf
certificate.pdf
Certificate_Сінчук.pdf
Certificate_Видиш.pdf
Certificate Академічна доброчесність.pdf

Студентська рада факультету початкового навчання систематично проводить заходи (години спілкування, круглі столи, майстер-класи, диспути) з популяризації та інформування здобувачів щодо неформальної та дуальної освіти, зокрема: ознайомлення з «Положенням про порядок визнання результатів навчання здобувачів Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди отриманих у неформальній освіті»; ознайомлення з проєктом МОН щодо популяризації дуальної форми здобуття освіти; співпраця з тренінговим центром соціального і професійного розвитку ХНПУ імені Г.С. Сковороди.

Дуальна освіти 

Дуальна освіта на факультеті початкового навчання відбувається шляхом підвищення фахових компетентностей здобувачів освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів освіти на базі закладів загальної середньої освіти:

1) за основним місцем роботи;

2) через співпрацю з наставником (педагогічна інтернатура);

3) шляхом залучення студентів до структурних підрозділів кафедр факультету:

Науково-методична лабораторія інноваційних технологій початкової освіти;

Результат: залучення студентів до обговорення інноваційних процесів у початковій школі. Семінари та круглі столи з актуальних проблем навчання молодших школярів. Спільна робота на платформі EdEra.

Лабораторія методичного забезпечення безперервної системної освіти «Школа–ЗВО»;

Результат: залучення студентів до збору емпіричних даних дослідження «Формування мовної особистості в ХХІ ст.» (опитування учнів початкової школи, аналіз учнівських робіт). Участь студентів (бакалаврів та магістрів) в обговоренні матеріалів підручників з української мови та літературного читання для НУШ.

Науково-консультативний центр читання та дитячої книги.

Результат: участь студентів у культурно-просвітницьких проєктах: проєкт «Харківські письменники – дітям: від любові до книги до любові до рідного міста» на конкурс міського голови – «Харків – місто молодіжних ініціатив».

Участь у співпраці з дитячими бібліотеками м. Харкова та області.