Академічна доброчесність

Що таке академічна доброчесність?

Академічна доброчесність - це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень.

Чинний в Україні з 28 вересня 2017 року Закон «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VІІІ (Стаття 42) і Закон «Про вищу освіту» в редакції від 28 вересня 2017 року, окремо визначають зміст поняття доброчесності в академічній площині.

Що таке кодекс честі?

Кодекс честі є стандартом поведінки студентів та співробітників університету в академічному середовищі.

Кодекс передбачає зобов'язання кожного студента та співробітника університету виявляти повагу до всіх людей, незалежно від статі, раси, релігії, фізичного чи сімейного стану, будь-якої іншої приналежності.

У Судентській раді факультету функціонує комітет моніторингу якості освіти та академічної доброчесності, який очолює здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти другого року навчання –Мірошніченко Юлія.

Основні завдання комітету полягають у контролі за навчальною і трудовою дисципліною здобувачів; координації роботи з викладачами, кураторами академічних груп  здобувачів та кафедрами, адміністрацією університету; аналізі навчальної успішності здобувачів; участі у складанні рейтингу здобувачів; складанні рейтингу викладачів на основі анкетування здобувачів; запобіганні корупції; контролю за дотриманням норм законодавства про авторське право серед здобувачів. А також комітет організовує для здобувачів різноманітні інтерактиви, активності спрямовані на популяризацію 

Он-лайн ресурси 

Корисні посилання