Новини

УВАГА! УВАГА! УВАГА! ПІДТРИМАЙТЕ СВОЇХ ФАВОРИТІВ!

Загальноуніверситетський конкурс студентських робіт «НАВЧАЄМОСЬ З РАДІСТЮ – ЗРОСТАЄМО ЩАСЛИВІ!» 

У межах проведення  загальноуніверситетського конкурсу студентських робіт 

«НАВЧАЄМОСЬ З РАДІСТЮ – ЗРОСТАЄМО ЩАСЛИВІ!» У період з 11 червня 2021 року до 15 червня 2021 року проводиться онлайн голосування «Глядацькі симпатії» за трьома номінаціями!

ДО УВАГИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ!

Прововодиться загальноуніверситетський конкурс студентських робіт «НАВЧАЄМОСЬ З РАДІСТЮ – ЗРОСТАЄМО ЩАСЛИВІ!» 

12 квітня 2021 р. на факультеті початкового навчання відбулася ІІ науково-практична конференція студентів 1 курсу «Студентські ініціативи: теорія і практика початкової освіти». Запропоновані доповіді стосувалися актуальних питань педагогіки початкової школи, природничо-математичної та філологічної освіти в початковій школі. Організатор конференції – кафедра початкової і професійної освіти – дякує всім науковим керівникам і студентам та бажає плідної наукової роботи.

ПЛАН ЗАХОДІВ ДО ДНЯ НАУКИ

2021 рік

Ф-т Поч. навч. План заходів до Дня науки 2021..pdf

До уваги здобувачів першого бакалаврського рівня вищої освіти! 


13 травня 2021 року відбудеться ХІ студентська науково-практична конференція  "Актуальні питання навчання і виховання молодших школярів "

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

До уваги здобувачів першого бакалаврського рівня вищої освіти першого року навчання! 


12 травня 2021 року відбудеться ІІ науково-практичної інтернет-конференції «Студентські ініціативи: теорія і практика початкової освіти» студентів факультету початкового навчання ХНПУ імені Г. С. Сковороди

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

Відповідно до плану заходів, присвячених Дню науки, 09.04.2021 р. студенти 51 і 52 груп факультету початкового навчання разом зі своїми кураторами доцентами А.А. Ємець і О.М. Коваленко здійснили віртуальну екскурсію до історико-археологічного музею «Прадавня Аратта - Україна» в селі Трипілля, який знаходиться поблизу місця, де київський археолог Вікентій Хвойка в 1899 році відкрив трипільську археологічну культуру. (http://incognita.day.kyiv.ua/museums/trypillia/).

У музеї зібрано унікальну колекцію артефактів VІ – ІІІ ст. до нашої ери. Експозиція налічує понад 500 експонатів.

Подорожуючи залами музею, студенти мали можливість поруч із трипільськими речами побачити й предмети 19 століття в надзвичайно органічному з ними поєднанні. Віртуальна екскурсія дозволила опинитися ніби в іншому вимірі – постояти в трипільській світлиці, яка дивовижно нагадує українську, має таку ж піч – винахід трипільців, побачити дідух у куті, миски і горщики, якими користувалися наші пращури. 

Доц. Купіна Ірина та студентка 2 курсу Мисик Катерина взяли участь  у I Міжнародній спеціалізованій науковій конференції «ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРАКТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В ГАЛУЗІ ПЕДАГОГІКИ ТА МОВОЗНАВСТВА, СОЦІАЛЬНІ АСПЕКТИ» (м. Полтава), отримали сертифікати з присвоєнням DOI роботі, індексацію в запропонованих наукових та науковометричних базах / каталогах, сертифікат містить підпис та печатку організатора, а також рекомендацію щодо зарахування не менше 0,1 кредиту ЄКТС (3 години) за результатами самоосвіти, як форми професійного навчання для науково-педагогічних та педагогічних працівників. Збірнику з опублікованими матеріалами присвоєно УДК, авторський знак та DOI, його офіційно видано як із зазначенням українського ISBN.

1 квітня 2021 р. на факультеті початкового навчання відбулася V науково-практична інтернет-конференція студентів 2 курсу «Сучасний стан та тенденції розвитку початкової освіти в Україні», присвячена Дню науки. Тематика конференції включала актуальні питання з історії педагогіки, дидактики та теорії виховання (секції «Ідеї видатних педагогів минулого в контексті сьогодення», «Психологічні аспекти навчання і виховання молодших школярів», «Теорія і методика навчання молодших школярів», «Теорія і методика виховання молодших школярів», «Сучасні педагогічні технології в початковій школі», «Взаємодія та співпраця учителя, учня і батьків»).

Особливо цікавими були доповіді Петухової Анастасії «Застосування арттерапії у роботі з дітьми з особливими потребами у Новій українській школі» (наук. кер. – д. пед. н., проф. І. В. Гавриш), Черкашевої Катерини «Інклюзивне навчання в НУШ – рівні можливості для кожного» (наук. кер. – к. пед. н., доц. І. В. Єсьман), Доценко Валерії «Конфлікти як реалія сучасної школи» (наук. кер. – к. пед. н., доц. С. О. Лавренко), Желобкової Євгенії «Формування самоконтролю учнiв початкової школи».

Доповіді були змістовними, супроводжувалися цікавими презентаціями та викликали жваві дискусії.

Отримано програми та сертифікати учасників  конференції ІІІ Регіональної студентської науково-практичної конференції «Українська дитяча література: здобутки й перспективи розвитку», яка відбулася 2 квітня 2021 року у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського. У посилці був ще один дуже приємний подарунок: два примірники книжки вінницької дитячої письменниці Ірини Федорчук «Перлинки від Іринки», які прикрасять фонд центру читання та дитячої книги. 

 02.04.2021 у Міжнародний день дитячої книги студенти факультету початкового навчання Кривуля Юля (2 курс), Щербак Вікторія, Чубенко Валерія та Коновал Єлизавета (3 курс) разом з науковим керівником доцентом Ємець Альоною Анатоліївною взяли участь у ІІІ Регіональній  студентській науково-практичній конференції «Українська дитяча література: здобутки й перспективи розвитку», яку організував Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського. Коновал Єлизавета виступила з доповіддю «Знання про родинні, дружні та інші зв’язки між письменниками як засіб розширення літературної обізнаності молодших школярів». Вітаємо учасників конференції із першими кроками в науці! Дякуємо Лапшиній Ірині Миколаївні за гарну організацію зустрічі! Сподіваємося на подальшу співпрацю з науковцями в галузі дитячої літератури!

До уваги здобувачів вищої освіти!

Всеукр.конкурс студ.наук. робіт   ("Професійна освіта")