ФІЛІЯ №2

Поради практичного психолога


ЯК ГОВОРИТИ З ДІТЬМИ ПРО ЕПІДЕМІЮ.

Діти відчувають наші тривоги та страхи, тому говорити з ними ПОТРІБНО, не замовчувати складних тем і не ігнорувати цікавість дитини.


Сучасна сім’я несе найбільшу відповідальність за виховання дитини.

Саме вона має виконувати головне завдання – забезпечувати матеріальні та педагогічні умови для духовного, морального, інтелектуального й фізичного розвитку юного покоління.





Знайди відміності!!!

Српобуй ці вправи, це цікаво і корисно!!!


Вправи на розвиток мислення


В Україні запрацювала безкоштовна гаряча лінія професійної підтримки «Стоп, паніка»Що робити, якщо страшно? Куди бігти, якщо виникла проблема або стає тривожно? Як не піддаватися паніці і зберігати психічне здоров’я?Спеціалісти з психічного здоров’я гарячої лінії "Стоп, паніка" щодня безкоштовно, анонімно, кваліфіковано нададуть консультації людям, які переживають психологічну нестабільність, панічні настрої, невпевненість у завтрашньому дні та інші. Телефони кваліфікованих фахівців гарячої лінії "Стоп, паніка", які вже зараз поговорять з вами:• Світлана - 0684712122;• Людмила - 0671518363:• Людмила - 0674372121;• Інна - 0986930621;• Любов - 0991650338;• Оксана - 0664164409;• Аліна - 0973914139;• Олексій - 099 423-90-08;• Олена - 0986930581;• Наталія - ​​0988355114; Софія - 0683187991; Суми - 0509144024; 0542 78 00 00 - працює в цілодобовому режимі.
З 31 березня діє безкоштовний багатоканальний номер 0 800 50 18 92


Чим зайняти молодших школярів під час карантин

Релаксаційна вправа "Метелик". Закрийте очі і уявляйте...

Вправи для розвитку пам'яті

Виконуй цікаві завдання...

Ні для кого не секрет, що запам'ятовуванню сприяє наше асоціативне мислення. Дуже важливо і корисно пов'язувати інформацію, яку бажаєш запам'ятати з близькими тобі і зрозумілими образами. Ми пропонуєм розпочинати тренуватися на римованих рядках, тобто віршиках. Згодом таку техніку можна примінити і для вивчення нових іноземних слів, назв столиць різних країн і навіть послідовності чисел чи подій.

ТЕСТ на логіку для дітей.

Логіка для дітей. Ігри для дітей.

Наскільки розвинений твій мозок? 6 завдань для перевірки мозку. Наш мозок, як і наше тіло потребує постійного навантаження для того, щоб бути у формі. У цьому відео ви зможете перевірити наскільки розвинений твій мозок. Ви спробуєте вирішити 6 задач, а в кінці відео я поясню, що означають ваші результат і як розвинути ваш мозок

Казка до 🌿ВЕЛИКОДНЯ - Історія одного яйця🥚 - Аудіоказка

Психологія – надзвичайна наука. Це наука про людську душу. Вона допомагає людині пізнавати себе, вирішувати проблеми, навчатися керувати своєю поведінкою, долати труднощі й радіти кожній хвилині життя. Психологія формувалась упродовж століть і бурхливо розвивається в сучасних умовах. Таку роль психології в людському житті в ХХ столітті передбачив один із видатних психологів Жан Піаже. Він запевняв, що в ХХІ столітті психологія стане однією з провідних наук. І це в дійсності так.

День І:

«Тип темпераменту»

Як тип темпераменту впливає на навчання дитини?

Діти-холерики найважче звикають до навчання дітям. Це активні, енергій, неспокійні та непосидючі діти. Вони швидко запам'ятовують інформацію, але так само швидко все забувають. Учням важко всидіти на місці, завдання, які вимагають уваги і розміреної роботи, для них складні. Натомість фізичні завдання їм даються легше. Такі діти часто порушують дисципліну на уроці.

Дітей-холериків варто записати на різні гуртки, щоб вони вчилися дисципліні.

Діти-сангвініки спокійні і товариські. Вони мають багато друзів, часто стають лідерами у класі. Ці учні дисципліновані, легко включаються у роботу. Попри це їм часто не вистачає самодисципліни. Тому школярі часто самостійно не можуть підійти до виконання домашніх завдань.

Діти-сангвініки дуже часто не доводять розпочату справу до кінця, адже беруться за багато завдань одночасно.

Флегматики дуже спокійні. Вони - найбільш дисципліновані учні у класі. Сорок п'ять хвилин уроку вони можуть сидіти тихо і спокійно. Годинами займатися копіткою справою. Утім такі діти повільно вмикаються в роботу, не відразу відповідають на питання. Їм потрібний час на те, щоб підготуватися до відповіді, перейти з одного виду діяльності на інший.

Дитина-флегматик не любить нововведень, довго звикає до нової обстановки і нових друзів.

Меланхоліки нетовариські, тривожні і повільні. Зміни викликають у них стрес і страх. Учні повільно запам'ятовують інформацію, швидко втомлюються, можуть не витримувати тривалих розумових навантажень. Вони болісно реагують на зауваження вчителя. Будь-яку критику сприймають як трагедію. Конфлікт або непорозуміння з однокласниками чи вчителем може вивести з рівноваги, викликати сльози і небажання йти до школи.

Оскільки такі діти швидко втомлюються на уроках, вони потребують більш тривалого відпочинку. Допоможуть часті перерви і фізкультхвилинки.

Терапія кольорів.ppt

День ІІ:

«Якщо ви хочете, щоб життя вам посміхалося, подаруйте йому спочатку гарний настрій»

Насолоджуйся кольоровою терапією!!!

презентація ОПТИМІЗМ ppt.ppt

День ІІІ:

«Твори та дій, навіть якщо боїшся програти!»

Пізнай себе.pptx

День ІV:

«Пізнаєш себе – пізнаєш світ»

ВСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВАС САМИХ!

Я БАЖАЮ ВАМ: ТВОРІТЬ СЕБЕ! САМОВДОСКОНАЛЮЙТЕСЬ!