Тиждень правових знань
9 грудня в нашій школі відбулася зустріч з інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Білоцерківського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Київській області, лейтенантом поліції Василенко Тетяною Ігорівною та з дільничним офіцером поліції , відділення поліції 2 Білоцерківського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Київській області, старшим лейтенантом поліції Василевським Ігорем Андрійовичем.
Школярі дізналися багато цікавої та корисної інформації про свої права та обов’язки.