День поезії
Дата публікації допису: 10 квіт. 2018 11:12:10
Під такою назвою в Лісовицькій ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов день поезії.
Поезія – це діамант величиною в слово. У житті все починається з чогось : річечка із струмочка, дерево із коріння. Так і поезія входить в наше життя з дитинства і залишаться з нами до кінця. Кожний знаходить в ній щось своє, близьке і зрозуміле. Учні з задоволенням декламували вірші,співали пісні та мали можливість ознайомитись з вмістом книжкової виставки «Поезія – це завжди неповторність…,», де були представлені збірки українських поетів минулого та сьогодення. Ми знову звернулись до, для когось – рідної і близької, а для когось – незрозумілої і чужої, її величності – ПОЕЗІЇ.
Тиждень дитячої книги подарував всім присутнім гарні враження, чудовий настрій та зустріч з найкращими книгами.