А у нас навчальна практика!
Дата публікації допису: 12 серп. 2016 13:56:06
У цьому році учні 5 – 8, 10 класів у рамках навчальної практики займались проектною роботою. Учителі-предметники планували роботу по відповідних напрямках, а учні індивідуально обирали над чим працювати , залежно від вподобань.
Проект з історії - «Значущі природні та історичні об’єкти села Лісовичі». Учасники проекту у співпраці із місцевим краєзнавцем П.Г.Бондаренком визначили перелік об’єктів, місце їхнього знаходження. Учні здійснили навчальні екскурсії по території села, сфотографували визначені об’єкти. У співпраці із сільською радою була створена карта села, на яку нанесено місце знаходження всіх дсліджуваних об’єктів, а також підготовлено описи кожного з них. Учасники проекту розпочали роботу по створенню електронної карти по даній тематиці з метою поширення на інтернет ресурсах. У планах створити тематичний буклет.(більше фото у фотоальбомі)