Міжнародний день рідної мови
Кожний громадянин України має знати, що дім його-Україна і мова його держави-українська.Мова, як герб,як гімн належить до найвищих ознак держави, до її невмирущих символів.Учні нашої школи шанують і примножують традиції у збереженні та удосконаленні мови рідної.
Що ми без мови? Без води криниця,
Без плоду нива ,квітка без бджоли,
Це вічного і мудрого криниця,
Це-наші крила.З нею ми орли.