День усиновлення в Лісовицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів
Дата публікації допису: 1 жовт. 2019 10:55:45
Вже стало традицією, що в останній день вересня ми відзначаємо прекрасне та величне свято- День усиновлення. Кожного дня все більше і більше наших співгромадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей.
Діти нашої школи створили інформаційний куточок «Сонце в долонях» . Малювали малюнки , розповідали вірші , даруючи всім навколишнім тепло у своїх сердечках.
Також була проведена інформаційна лінійка «Усиновлення – це любов назавжди», яка закінчилась проведенням флешмобу «Я люблю сім’ю».
Бажаємо всім батькам і діткам міцного здоров’я, віри в добро, натхнення, терпіння і обов’язково любові.