1 червня – Міжнародний День захисту дітей
Дата публікації допису: 1 черв. 2020 8:57:17
У перший літній день відзначають добре і радісне свято – Міжнародний День захисту дітей.Від усього серця вітаємо з теплим та прекрасним святом.
Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб діти, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей.Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.
У СВІТІ ВСІ МАЛЯТА —
І ХЛОПЧИКИ Й ДІВЧАТА —
ПОВИННІ ПРАВО МАТИ
ЩАСЛИВИМИ ЗРОСТАТИ.