Спасибі вам за Перемогу.
Дата публікації допису: 8 трав. 2020 20:10:17
НИЗЬКО ВКЛОНЯЄМОСЯ ВАМ.
Негляд Петро Ул'янович народився в селі Лісовичі Таращанського району Київської області, навчався у місцевій школі.У 1944 році забрали на фронт, воював на Далекому Сході.Протягом семи років служив на кораблі,. мав поранення у ногу. По закінченні війни повернувся у рідне село, працював різноробочим у колгоспі імені Боженка. Одружився, має трьох дітей , п'ятеро онуків, шестеро правнуків. Зараз відчуває себе щасливим і радіє кожній зустрічі з ними.
Мельник Григорій Пархомович народився в селі Лісовичі Таращанського району Київської області, учасник Великої Вітчизняної війни, ліквідатор аварії на ЧАЕС. Його життєвий шлях був нелегким : робочий на заводі ,, Арсенал'', евакуація у Німеччину , служба у лавах Радянської Армії (авіація , танкові війська).У 1947 році його зустріли рідні Лісовичі.Протягом багатьох років Григорій Пархомович працював водієм у колгоспі імені Боженка. Він ділиться своїми спогадами з учнями місцевої школи про своє фронтове життя.
Підготувала педагог-огранізатор Лісовицької ЗОШ I-III ступенів Добровольська Ніна Дмитрівна