«ЛЮДИНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ДОБРА»
Дата публікації допису: 11 жовт. 2018 9:51:11
Під такою назвою були проведені літературні читання серед учнів 1-4 класів, присвячені 100-річчю з дня народження В.О.Сухомлинського.
Учні разом з бібліотекарем здійснили подорож до читацької скарбнички Василя Олександровича, видатного письменника, мудрого вчителя, директора школи, доброго сина і тата.
Протягом заходу діти прочитали і проаналізували оповідання письменника: «Важко бути людиною», «Красиві слова і красиве діло», «Горбатенька дівчинка», «Найласкавіші руки», «Кінь утік», «Яблуко в осінньому саду». Використовуючи гештальт-вправи, учні проаналізували твори Василя Олександровича, склали квітку добра.
На завершення свята діти зробили висновок, що Сухомлинський дійсно жив і творив для людей. Він хотів, щоб з маленької дитини виросла справжня людина, яка б піклувалася про свої рідних, поважала друзів і любила Батьківщину.