День писемності
9 листопада- День української писемності та мови
9 листопада в Україні святкують День української писемності та мови. У Лісовицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів –ЗДО були проведені по класах тематичні заняття: «Подорож Україною», «Моє диво калинове,кохана українська мова».
Учні школи переглядали виставку художніх творів про писемність та мову. Школярі 5-8 класів декламували вірші українських поетів,змагалися у мовних вікторинах, старшокласники приєдналися до Всеукраїнського диктанту єдності.
Що ми без мови ?Без води криниця,
Без плоду нива,квітка без бджоли.
Це вічного і мудрого криниця,
Це- наші крила. З нею ми орли.