Міжнародний день миру.
Дата публікації допису: 22 вер. 2018 19:08:45
Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа. Учні 1-11-х класів приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру» провівши флешмоб під гаслом « Ми голосуємо за мир», аби показати наскільки важливими є мир, свобода, добро і повага. В класах проведені бесіди та години спілкування «Мир на планеті – щастя всім дітям». До спільної справи нести мир активно долучились і діти, і вчителі.