Свято осені
Дата публікації допису: 6 жовт. 2016 11:56:48
Прийшла Осінь-чарівниця Пісню квіти підхопили-
В наші рідні Лісовичі. І співають, що є сили.
Листячком кружляє, Пісня ця про небо,гай,
пісеньку співає. Про мій милий рідний край!
Оленьова Аліна, 4 клас
Завітала чарівниця –осінь і до нашої школи. Учні початкових класів, разом з батьками, взяли активну участь у проведенні Свята Осені. Дивовижні композиції, виготовлені із осінніх квітів, дарів садів і городів, милували око всіх присутніх. Це свято надовго запам’ятається нашим учням своєю неповторністю і красою.
Учні 5-11 класі прийняли активну участь у підготовці композицій до "Свята осені". Своєю фанатзією і винахідливістю зуміли передати красу осені у своїх барвах. Учні проявили свої здібності у формуванні композицій з природного матеріалу.