Свято Миколая 2021
Представники учнівського самоврядування нашої школи привітали учнів молодшої ланки та дошкільнят зі святом Миколая. Діти отримали масу позитивних емоцій та вражень. Миколай привітав малечу та пригостив смаколиками.
Представники учнівського самоврядування нашої школи привітали учнів молодшої ланки та дошкільнят зі святом Миколая. Діти отримали масу позитивних емоцій та вражень. Миколай привітав малечу та пригостив смаколиками.