«Зупинимо СНІД, доки він не зупинив нас!»
Дата публікації допису: 4 груд. 2017 10:35:21
«Життя людей – то наче свічки,
Які горять в нічній пітьмі.
Течуть, неначе воску річки,
Кудись змарновані роки…»
Такими словами 1 грудня в Лісовицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, розпочався просвітньо – профілактичний виховний захід до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «Зупинимо СНІД, доки він не зупинив нас!». Проблема епідемії ВІЛ/СНІДу продовжує залишатись актуальною як в Україні, так і в цілому світі.
Були висвітлені питання історії виникнення захворювання, шляхи зараження, перші симптоми хвороби, були розглянуті питання пандемії СНІДу в Україні та особливості її поширення:
У всьому світі цього дня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія. Можна згадувати і оплакувати тих, хто вже помер або смертельно хворий, можна говорити про масштаби трагедії і про те, що лише чума ХХ, а тепер вже і ХХI століття загрожує існуванню людства…