Перший дзвоник 2022
Ось і літо промайнуло, школа кличе знову нас , щоб навчатися новому й пізнавати все навколо : хтось іде у перший клас, хтось - у випускний, хай всім в навчанні таланить, хай буде цінна кожна мить.
Ось і літо промайнуло, школа кличе знову нас , щоб навчатися новому й пізнавати все навколо : хтось іде у перший клас, хтось - у випускний, хай всім в навчанні таланить, хай буде цінна кожна мить.