День Соборності України - свято рідного краю, свято нашої держави.
Дата публікації допису: 23 січ. 2018 12:07:32
22 січня в нашій школі відзначили день Соборності України. На урочистій лінійці згадали героїв, які словом і ділом намагалися відродити незалежну Соборну Українську державу. Учні школи та вчителі створили живий ланцюг єдності Сходу і Заходу України, та провели флешмоб «В єдності наша сила»