Наказ №27
Дата публікації допису: 31 бер. 2020 6:18:50
Лісовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Таращанської районної ради
09513, с. Лісовичі, Таращанського району, Київської області, вул. Шкільна, 24, тел: 0456633473 e-mail pcclass@meta.ua
Н А К А З
“ 30 ”_березня 2020 року с. Лісовичі № 27
Щодо режиму роботи закладу загальної середньої освіти
Згідно положень листа Міністерства освіти і науки України №1/9-173 від 23.03.2020 та у зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2020 року № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» керівникам закладів загальної середньої освіти необхідно видати,
НАКАЗУЮ:
1. Під час карантину зобов’язати всіх учасників освітнього процесу дотримуватися протиепідемічних вимог.
2. Встановити наступний режим роботи педагогічних працівників в умовах карантину для учителів:
2.1. Вчителі працюють дистанційно, коли вчитель знаходиться поза межами закладу освіти, з учнями, що перебувають удома, шляхом використання технологій дистанційного навчання з урахуванням наявного власного комп’ютерного обладнання та інших засобів ІКТ. У випадку відсутності такої можливості – використовують матеріально-технічні можливості закладу освіти з урахуванням надзвичайної ситуації та загальнодержавних протиепідемічних заходів.
2.2. Для організації дистанційного навчання учнів використати платформу «Е-schools» (Е-журнал), яка дає змогу обміну інформацією про навчальні завданні для учнів, виконані учнями робіт, дає можливість обліковувати заняття та проводити оцінювання учнів з врахуванням корекції виконання завдань, координувати роботу учнів в дистанційному освітньому просторі, проводячи заняття згідно розкладу в Е-журналі та починаючи урок зі свого предмета відповідно до часу початку уроку згідно шкільного регламенту.
2.3. У випадку неможливості користування платформою «Е-schools» (Е-журнал) для здійснення обміну навчальними матеріалами, можуть застосовуватися будь-які пристрої та інструменти, зокрема мобільний телефон, за допомогою якого організувати спільноту в соціальних мережах, мобільних додатках. Матеріали надсилати електронною поштою, розміщувати на веб-сайті закладу загальної середньої освіти, зокрема відео-уроки або гіперпосилання на них. .
2.4. З метою активізації дистанційного навчання учнів, необхідно використати засіб створення відеоконференцій ZOOM, який дає можливість спілкуватись з групою учнів (класом) інтерактивно в режимі реального часу. Кожен вчитель має зареєструватись на ресурсі ZOOM та підключити учнів для навчання відповідного навчального предмета. Інформацію про ресурс можна знайти пошуковиком або за посиланням https://zoom.us. Запис відеоконференції про те, як працювати з ZOOM, знаходиться на youtub за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=PMKmpM_f6P8&feature=emb_title . Тестова відеоконференція для учителів запланована на 12:00 1.04.2020 (середа).
2.5. Робочі години вчителя, який забезпечує дистанційне навчання учнів
обліковувати (рахувати) відповідно до навчального навантаження
вчителя та розкладу навчальних занять у закладі загальної середньої освіти з допомогою електронного журнала. Розклад занять та робочий час вчителя в дистанційному режимі максимально наблизити до розкладів навчальних занять та поточного режиму роботи. Завершення заповнення шкільної документації, зокрема
класних журналів у друкованому вигляді, відтермінувати до нормалізації
епідеміологічної ситуації.
2.6. Враховуючи те, що забезпечити виставлення оцінок та фіксації тем у
журналі на паперових носіях за безпосередньої присутності учнів в режимі
карантину не є можливим, виставлення оцінок та зазначення тем слід
здійснювати відповідно до безпосередньо проведених навчальних занять у
дистанційному режимі через електронні та інші наявні засоби. якщо виконання освітніх програм здійснюється із використанням технологій дистанційного навчання, за рішенням закладу освіти на відповідній сторінці навчального предмета у класному журналі може зазначатися: тематика навчального матеріалу, домашніх завдань, а також форми роботи (дистанційні онлайн-консультації, відео-уроки, скайп-конференції, тестування тощо).
3. Педагогічні працівники школи, що не мають навчального навантаження :
3.1. Педагог-організатор Добровольська Н.Д. дистанційно забезпечує зв'язок з класними керівниками, активом учнівського самоврядування та батьківським комітетом, відповідає за своєчасне інформування учасників освітнього процесу через сайт школи (наповнення сайту відповідною інформацією), проводить інтерактивні заходи для забезпечення мікроклімату учнівського середовища. .
3.2. Соціальний педагог та психолог Поліщук В.В. систематично дистанційно узагальнює інформацію про стан освітнього процесу учнів з категорії ризику та соціально – вразливих категорій, проводить моніторинг психологічних проблем учасників освітнього процесу та своєчасно надає їм допомогу, фіксуючи це відповідними записами.
3.3. Асистент учителя 1 класу Даценко Н.М. проводить дистанційне навчання з Ємеляновим Олександром, підключивши до цього процесу його маму та працює над укладенням дидактичних матеріалів самоосвітою згідно плану.
4. Усі педагогічні працівники займаються вдосконаленням методичної,
організаційно-педагогічної підготовки, працюють на вебінарах та відеоконференціях, реалізують індивідуальні планів професійного розвитку (підвищення кваліфікації педагогічних працівників, самоосвіти тощо).
5. Завідуючий господарством Макієнко В.І. організовує допоміжно -обслуговуючий персонал закладу освіти для виконання роботи з реалізації визначених заходів, щодо збереження систем життєзабезпечення (охоронного режиму), згідно посадових обов’язків (прибирання, опалення, забезпечення постійної дезінфекції та провітрювання приміщень школи, прибирання пришкільної території і інше) з урахуванням надзвичайної ситуації та загальнодержавних протиепідемічних заходів.
6. Контроль за виконанням наказу покласти на адміністрацію школи та методичну раду.
Директор школи О.С.Ткаченко