Зустріч в рамках акції «16 днів проти насильства»
Дата публікації допису: 5 груд. 2016 13:11:06
5 грудня 2016 р. в Лісовицькій ЗОШ І – ІІІ ст.. в рамках акції « 16 днів проти насильства» відбулася зустріч з старшим лейтенантом ювенальної превенції сектору превенції Таращанського ВП Миронівського відділу ГУНП Київської області Лимар Юлією Анатоліївною та головним спеціалістом Служби у справах дітей та сім’ї Гейком Петром Анатолійовичем було проведено профілактичну бесіду з учнями 5 -11 класів де розглядалися питання насильства в сім’ї, профілактики вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень; перебування в громадських місцях після 22 години; про заборону вживання алкоголю та тютюнопаління.