16 днів проти насильства
Сьогодні в нашому навчальному закладі стартувала Всеукраїнська акція « 16 днів проти насильства» . Всі діти з задоволенням долучились до акції, особливо активними були учні початкової ланки.
Сьогодні в нашому навчальному закладі стартувала Всеукраїнська акція « 16 днів проти насильства» . Всі діти з задоволенням долучились до акції, особливо активними були учні початкової ланки.