Ми – проти СНІДу! Ми – за життя!
1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цей день по всьому світу люди підтримують хворих на ВІЛ-інфекцію та СНІД, пропагують толерантне ставлення до них.
З метою інформування школярів про проблему ВІЛ/СНІДу, попередження інфікування та виховання толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей, у школі було проведено захід «Ми – проти СНІДу! Ми – за життя!». Під час заходу наскрізною була думка про те, що ніхто з нас не застрахований від ВІЛ - лише знання, свідомий вибір і відповідальність можуть нас захистити!