#STOP_ SEXTИНГ
« # Не ведусь: Я знаю, як спілкуватися в Інтернеті»
З метою навчання сучасних дітей гарним манерам ми не можемо обмежитися лише «будь ласка» і «дякуємо». У багатьох дітей вже є oнлайн -досвід, який стає практично щоденним. Інтернет і сучасні мобільні гаджети створюють нові небезпеки. З метою формування в учнів навичок безпечного спілкування та безпечної поведінки в мережі Інтернет 15 грудня 2020р. з учнями 5-6 класів був проведений урок « #Не ведусь: Я знаю, як спілкуватися в Інтернеті», де діти обговорювали своє життя в інтернеті , розповідали про своїх онлайн – друзів,вчилися розуміти, яку інформацію безпечно поширювати, а яку -ні. Дізналися куди і до кого можна звернутися, якщо потрапили в ризиковану ситуацію онлайн і хто їх може захистити.