Добрі справи рою "Лісовицькі козаки"
Дата публікації допису: 18 трав. 2018 8:15:02
Щороку в нашому районі проводиться військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»), яка включає в себе багато різних етапів. Одним із них є «Добре діло». Це цікава і корисна справа в якій щорічного беруть участь учасники рою «Лісовицькі козаки»
Прибирання біля пам’ятника «Невідомому солдату»
Прибирання біля пам’ятного знака воїна -афганця Михайла Борідченка.
Зустріч з літописцем села Бондаренком П.Г.Подорож до забутої цегельні в с. Лісовичі.
Зберігаючи духовні надбання українського народу ми будемо продовжувати вивчати історію нашого краю, берегти пам'ять предків, реалізовувати свої «Добрі діла». Наші принципи лицарства «Служити Богові, Батьківщині, ближнім». Хай панує мир у нашій державі .