«Козацький гарт»
Дата публікації допису: 31 жовт. 2017 11:39:50
13 жовтня 2017 року в м. Тараща на стадіоні «Колос» відбувся ІІ (районний) тур Всеукраїнського фестивалю. Команда учнів нашої школи взяла участь у фізкультурно-патріотичному фестивалі школярів «Козацький гарт» до свята Покрови та Дня українського козацтва. У цьому році захід був приурочений ще й до Дня захисника Вітчизни
У загальному заліку наша команда виборола
ІІ місце – Лісовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, І
Вітаємо наших переможців.