16 днів проти насильства
Дата публікації допису: 5 груд. 2016 12:43:00
З 25 листопада по 10 грудня 2016 року в Лісовицькій ЗОШ І –ІІІ ст.. проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», в ході якої були проведені відповідні заходи: (згідно плану)
Серед учнів 5-11 класів проводилось анкетування "Що ти знаєш про насильство?" з метою вивчення ставлення старшокласників до проблеми насильства в нашому суспільстві та в шкільному середовищі. Зокрема, виявлення моделей поведінки учнів у різних ситуаціях проявів насильства, дослідження причин і факторів, що породжують насильство та жорстоке поводження. Аналіз результатів опитування виявив, що, на думку учнів, насильство є надзвичайно актуальною проблемою для сучасного українського суспільства, з якою необхідно боротися.
В початкових класах були проведені бесіди «Якщо вас кривдять, що робити?», з учнями 5-11 класів - «Протидія насильству», «Насиллю – СТОП!». Школярі розглядали ситуації про можливі прояви насильства і протиправні дії та вчилися протистояти їм. Під час проведення акції «Ці долоньки нікого не вдарять» діти залишивши відбиток своєї долоні на плакаті «Відбиток доброти у власному серці» таким чином обираючи життя без насильства та агресії. Конкурс малюнків « Мій улюблений світ без насильства» виявив ставлення учнів до цієї проблеми.