День Святого Миколая.
День Святого Миколая – свято несподіванок і дарунків, найулюбленіше свято, якого чекає дітвора. Саме в переддень свята 18 грудня до учнів нашої школи завітав Святий Миколай, який є взірцем працьовитості, скромності, чесності і доброти. Для Святого Миколая учні 1-4 класів підготували легенди та вірші, намалювали малюнки. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є бажання творити добро. Від свого Покровителя всі учні отримали подарунки.