Святий Миколай.
Дата публікації допису: 5 січ. 2017 9:04:30
Коли Святий Микола
До нас у гості йде,
То і садок, і школа
Як вулик бджіл гуде.
Весело і цікаво пройшло свято Миколая у нашій школі. Діти раділи сніжинкам, що закружляли у танку разом із зимою. Їх свято порушив Антипко, який приніс дубчиків для не слухняних дітей. Радості не було меж, коли з'явився Миколай із своїми помічниками - янголятами. Він порадував малечу солодощами.