День української писемності
Як парость виноградної лози,
Плекайте мову. Пильно й ненастанно
Політь бур’ян. Чистіша від сльози
Вона хай буде. Вірно і слухняно
Нехай вона щоразу служить вам,
Хоч і живе своїм живим життям.
(Максим Рильський)
Уже традиційно з 1997 року 9 листопада вся Україна святкує День української писемності та мови!
У 1997 році Президент України підписав указ про запровадження свята в день вшанування українського літописця преподобного Нестора — послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія.
Щорічно учні нашої школи в День української писемності та мови пишуть традиційний диктант національної єдності, проходить нагородження учасників та переможців мовознавчих конкурсів, стартує конкурс Петра Яцика.